aktuality

Opřetický hobby pokračuje tuto neděli
25.srpna 2017
27. srpna proběhne další kolo hobby klání v Opřeticích.
Opřetické hobby klání a Jarní Cena Opřetic 2017
2.června 2017
Start soutěží v 10:00, následující soutěže navazující dle předběžných časů uvedených u soutěží! Uzávěrka je až do páteční 23 hodiny a startky budou prezentovány v sobotu ráno!
Úvodní červnový skokový víkend
23.května 2017
O víkendu 3. a 4. června proběhnou nejprve v sobotu oblíbené hobby závody a následně v neděli oficiální skokové závody do stupně Lxx
<< < > >>

Opřetický hobby pokračuje tuto neděli

25.srpna 2017

Průběžné pořadí Opřetického hobby klání najdete na webu - ZDE <<<

V neděli tradičně od 9:45 hodin opracování pro první soutěž a následně další soutěže!

Uzávěrka je až do sobotní 19 hodiny následně budou přidány startovní listiny na web JIS - ČJF a v neděli se budeme těšit na viděnou!

 


POZOR NA ŠTÍTKY S QR KÓDEM V PRŮKAZU KONĚ: Připomínáme všem účastníkům závodů, že vylepení (nikoli pouhé vložení) štítku s QR kódem vytištěného z JISu do průkazu koně je povinný krok dokončení registrace koně v ČJF a také platnosti sportovní licence koně. Tuto povinnost předepisuje od 1.4.2017 Registrační a přestupní řád ČJF a také Pravidla jezdeckého sportu. Tolerance jeho nevylepení končí 1.8.2017 a pořadatelé budou informováni, že nesmí pustit na start žádného koně bez řádně vylepeného štítku, stejně jako pokud nemá kůň zapsané krve či očkování. Povinnost platí jak pro oficiální, tak pro hobby závody. Návod jak štítek vytisknete a kam jej vylepit naleznete v nápovědě v JIS: https://www.jezdectvi.org/napoveda-registrace-kone.

POZOR NA FOTKY V PROFILU JEZDCE: Připomínáme, též všem účastníkům závodů, že podmínkou účasti na závodech je vložení profilové fotky do karty osoby v JIS - karta osoby v JIS nahrazuje papírové jezdecké licence a členské karty pro účast na hobby závodech. Povinnost platí jak pro oficiální, tak pro hobby závody. Bez vložení fotky je jezdecká licence neplatná. Návod, jak má fotka v profilu vypadat naleznete v nápovědě JIS: https://www.jezdectvi.org/jis-faq#K5, kapitola V., odst. 5, 6, 7. Fotky v jezdecké přilbě, na koni nebo fotky s nízkou kvalitou nejsou akceptovány.